SPAM
Umieszczajcie tutaj reklamy swoich blogów, bo być może mi się spodoba i będę go odwiedzać. :)

54 komentarze:


 1. Nowy Jork.
  Miasto biznesmenów, urzędników,
  zwykłych ludzi i niezwykłych bohaterów.
  Miasto, w którym zło nigdy nie śpi.

  Lilianne King jest szarą obywatelką Stanów Zjednoczonych,
  a jej największym życiowym osiągnięciem było dostanie pracy
  w taniej miejskiej knajpie.
  Pewnego dnia spotyka na swojej drodze Stava Rogersa.
  Dziewczyna nie wie, że ten z pozoru miły i milczący mężczyzna
  jest tak naprawdę podziwianym przez wszystkich Kapitanem Ameryką.

  Co zrobi, kiedy odkryje prawdę?
  http://the-first-avenger.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Wirtualna Kultura to blog zawierający wszystko, czego kulturalna dusza zapragnie. Znajdziecie tam recenzje książek i filmów, refleksje na różna tematy, a nawet krótkie opowiadania i wiele wiele więcej. Zapraszam do czytania i komentowania. :)

  http://wirtualna-kultura.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Koperta z wielkim czerownym nadrukiem SPAM!
  Dylan ma dług u Halla Muttersa, jednak brak funduszy aby go spłacić. Jak z nieba spada mu Jeffrey ze swym przyjacielem Georgem i ich przeżyciami. Po plamach whiskey i petach zmieszanych z olejem samochodowym rozpoznasz szlak, który przebyli na przełomie lat 50 i 60 Dylan i Jeff. Ślad ten jednak zobaczyła też mafia. Teraz jednak nikt już nie zadaje szyku samochodem o marce Cadillac, nikt nie wkłada pieniędzy do szafy grającej aby posłuchać rock n' rolla, nikt już nie boi się mafii z Nevady, chyba tylko jak zagraża przystojnemu bohaterowi filmu. A whiskey chowa się w porównaniu z drinkami, które można kupić dziś. Wspomnienie tamtych czasów jest tylko w filmach i tym opowiadaniu. Tyle, że w tym przypadku nie musisz nic płacić, aby przenieść się w czasie...do krainy spowitej dymem papierosów i zapachem whiskey.
  smoke-whiskey-bar.blogspot.com
  http://www.youtube.com/watch?v=4EEQ2E_4lsI&feature=youtu.be
  Każdy komentarz jest na wagę złota więc baaardzo proszę, o zostawienie opinii najlepiej konstruktywnej

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam na nowy blog o charakterze kryminalno obyczajowym.
  Opowiadanie ukazuje historię Catherine Anderson, która po pięciu latach pobytu w więzieniu w końcu opuszcza celę. Jednak w dzień przed wyjściem na wolność zjawa się u niej tajemniczy gość z kuszącą propozycją. Dziewczyna z chęcią przyjmuje nowe zadanie, którego nagrodą jest tak zwana "czyste karta". Przy okazji Catherine dowiaduje się kto zamordował bliską jej osobę. Pod nowym nazwiskiem wkracza w zupełnie obcy jej świat, by pomścić brata, a jednocześnie by wypełnić powierzone jej zadanie...
  Pozdrawiam i zapraszam zainteresowanych na: http://tozsamosc-cobry.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Irma Carter do pewnego momentu, wiedzie spokojne, szczęśliwe życie. Jest nastolatką, która spełnia swoje marzenia, rozwija swoje pasje. Jednak pewnego dnia dowiaduje się o nieszczęśliwym wypadku, na wskutek którego traci najbliższą swojemu sercu osobę- matkę. Również tego samego dnia poznaje swojego ojca, który przez cały czas nie dawał po sobie oznak życia i jakiegokolwiek zainteresowania swoim dzieckiem.
  Okazuje się, że jest nim nie kto inny jak, znany wszystkim, multimiliarder Tony Stark.
  Główna akcja opowiadania rozpoczyna się trzy lata później, kiedy bohaterka, po przeprowadzce stara się wpasować w zupełnie odmienne dla niej życie. Bycie córką superbohatera wcale nie jest takie wspaniałe i kolorowe jakby mogło się wszystkim wydawać. Nie, kiedy jest się stale obserwowanym i nagle ktoś zaczyna czyhać na Twoje życie.

  Zapraszam na:
  {http://two-sides-of-destiny.blogspot.com/}

  OdpowiedzUsuń

 6. Historia młodego żołnierza, który służył w zapomnianym już 60 Pułku Piechoty Wielkopolskiej, stacjonującym w Ostrowie Wielkopolskim do dnia bombardowania jednostki wojskowej, pierwszego września 1939 roku. Uczestnik kampanii wrześniowej, później jeniec wojenny...

  Poznaj jego historię na stronie krewwiatru.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie lubię górnolotnych słów, ani przydługich wstępów. Piszę o wszystkim i o niczym. Jeśli nie wiesz co zrobić z czasem, wpadaj śmiało! Na blogu znajdziesz mi. przepisy na słodkie smakołyki, recenzje kosmetyków czy najnowszych filmów, seriali bądź książek. Twoja wizyta wywoła u mnie nie lada uśmiech! :)


  ----> Plaster na Nudę <----

  OdpowiedzUsuń
 8. Wyobraź sobie, że wiedziesz niemal idealne życie. Robisz w życiu to co kochasz, masz wspaniałych rodziców, dwóch kochających braci, niesamowitych przyjaciół. I pewnego dnia tracisz jedną z najważniejszych osób w swoim życiu. Przyjaciela, który jest także twoim bratem. Co wtedy robisz? To właśnie przydarzyło się Kate. Załamana odcina się od najbliższych, szukając pocieszenia już nie w tańcu, lecz w imprezach i zabawie. Jej nowy chłopak nie podoba się znajomym, uważają, że ma na nią zły wpływ. Jakby tego było mało do miasta przeprowadza się Jake, kuzyn jej przyjaciółki. Łączy ją z nim, nieznana przyjaciołom, historia. Kim on właściwie jest i dlaczego doprowadza główną bohaterkę do szaleństwa? Czy dzięki niemu życie Kate wróci do normy, czy skomplikuje je jeszcze bardziej? Czy dziewczyna ponownie zacznie żyć swoim marzeniem zostania profesjonalną tancerką?
  http://learn-love-again.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Carmen nie chciała litości czy współczucia. Nie chciała doznać tego, czego sama dawała innym w przeszłości. Od ponad pięciu minut czekała. Spokojnie siedziała na niewygodnej ławczce, która bardziej przypominała stare drewno niż miejsce do siedzenia. Oddech świeżego powietrza, dwa samochody stojące na parkingu oraz dwójka skrajnie różnych ludzi czekających na nią. http://te-digo-que-te-quiero.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Czasem wydaje się, że nie może być już gorzej - zwłaszcza, gdy jest się licealistą i nauczyciele oraz rodzice dyszą nad karkiem z powodu zbliżających się matur. Ale gdy do miasta wraca była twojej przyjaciółki, a ty zakochujesz się w niej bez pamięci, szkoła przestaje być już jakimkolwiek problemem.
  Czy zaprzepaścisz przyjaźń ze swoją najlepszą przyjaciółką - Agatą - na rzecz związku z uroczą i nieśmiałą Dominiką? Poprowadzisz drużynę koszykówki do mistrzostw czy może zawiedziesz? Czy bogactwo i popularność przewrócą ci w głowie czy wciąż będziesz tym samym facetem, którym byłeś? Odpowiedź na te pytania przyniesie ci życie.
  http://wybor-miedzy-nami.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. [SPAM] Zapisz swojego bloga do nowopowstałego spisu! Przyjmujemy wszystkie blogi :)

  http://blogowy-raj.blogspot.com/ zaprasza!

  OdpowiedzUsuń
 12. Oni zawsze mieli wszystko. Obrzydliwie opływali w bogactwie.
  Ale jej coś nie pasowało i spróbowało to zmienić. I udało jej się.
  Trafiła do niego.
  Chciała wolności. Chciała mieć to wszystko czego nie mogła mieć. I znowu się udało.
  Ale nie sądziła, że zostanie... Nianią!
  A miała być tylko córką prezydenta.
  http://lapacze-marzen.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Policjant. To nie tylko zawód, ale i charakter. Doskonale zdawała sobie z tego sprawę Carrie Coleman, która w wieku trzydziestu lat była już porucznikiem wydziału zabójstw. W swojej karierze policyjnej pracowała na wielu wydziałach, widziała więcej niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Ponadto bardzo trudno ją złamać. Kim tak naprawdę jest Carrie? Czego tak naprawdę szuka i pragnie?
  http://speszony-zegar.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. http://mask-fanfiction.blogspot.com/

  Lauren - niepozorna studentka z ambicjami. Wydawałoby się, że jest szczęśliwie zakochaną dziewczyną, przed którą rozpościera się jedynie świetlana przyszłość. Właśnie wtedy, gdy myśli, że zdobyła wszystko, czego pragnęła, jedno spotkanie odmienia jej całe życie.

  Michael - znany jako groźny członek gangu. Niewyrównane rachunki zmuszają go do sięgnięcia po drastyczne środki. Nie spodziewał się, że w ten sposób pozna kogoś, kto przejrzy go na wylot i pozna jego prawdziwą twarz, wcześniej ukrywaną nawet przed najlepszymi przyjaciółmi.

  "I pamiętaj, żeby nie ukrywać swojej twarzy pod maską."

  OdpowiedzUsuń
 15. http://druga-szansa-od-zycia.blogspot.com/ zapraszam Cię gorąco!

  OdpowiedzUsuń
 16. Cheryl Montgomery to dziennika śledcza. Bardzo ceniona i skuteczna w swoim zawodzie. Znana jest z nieprzebierania słów oraz tego, iż nie można jej przekupić. Wyróżnia się nie tylko "innym" stylem pracy, ale również i charakterem. Życie Cheryl nie było zbyt proste ani w przeszłości ani nie jest w teraźniejszości, a najgorsze dopiero przed nami.
  http://poranne-rozmowy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. http://jedzalbogin.blogspot.com
  Będzie to opowiadanie o "szybkich i wściekłych". Aria Chachi Toretto to dziewczyna z mocnym charakterem, regularnie bierze udziały w wyscigach. Przez cały czas sądzi, że jest sama na świecie jednak pewno dnia to się zmienia. Nazwisko mówi samo za siebie. Pakowanie się w kłopoty jest rodzinne. Nie będe mówiła więcej ponieważ nie chcę zdradzić szczegołów. Dopiero zaczynamy ale mam nadzieje, że się spodoba!

  OdpowiedzUsuń
 18. Zapraszam na ROZDZIAŁ CZWARTY :)
  http://druga-szansa-od-zycia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 19. Chciałabym Cię zaprosić na Katalog Fanfiction
  http://katalogff.blogspot.com
  Pozdrawiam, Megan

  OdpowiedzUsuń
 20. Zapraszam Cię na : ROZDZIAŁ PIĄTY :)
  http://druga-szansa-od-zycia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 21. Zapraszam do dołączenia do spisu fanfiction. http://polecane-fanfiction.blogspot.com/
  Pozdrawiam :D
  Emily Scott.

  OdpowiedzUsuń
 22. "Nie każda umierająca babcia pozostawia po sobie spadek w postaci domu na wsi wraz ze stadem krów i kurczaków..."
  Przeprowadzka z kanadyjskiej metropolii do malutkiej polskiej wsi, gdzie najbliższy sklep znajduje się kilometr stąd? Będzie ciężko.
  http://wesole-kanadyjki.blogspot.com/

  Zapraszam serdelecznie :>

  OdpowiedzUsuń
 23. Miłość kontra nienawiść...
  Mówią, że od nienawiści do miłości dzieli tylko cienka linia, a ja myślę, że tylko miłością można uleczyć zranione serce... - Dwa zwaśnione rody od wieków nienawidziły swojego towarzystwa. Niegdyś zwali się przyjaciółmi, teraz wrogami, którzy przy najbliższej okazji skakali sobie do gardeł. Minęły kolejne lata, a blond włosa dziewczyna marzyła o wyrwaniu się z rodziny arystokratów. Nie chciała, aby podejmowano za nią decyzję. Chciała uciec z miasteczka, który przysporzył jej tyle bólu... Przypadkowo spotyka mężczyznę, który dziwnym trafem okazuje się jej odwiecznym wrogiem... Mimo że wiedziała o wzajemnej nienawiści swych rodów, pragnęła pojednać te dwie rodziny...
  Teraz stawiam przed Wami pytania:
  - Dlaczego dwie rodziny kiedyś zwane przyjaciółmi, teraz się nienawidzą? Co ich do tego przyczyniło?
  - Czy dziewczynie uda się uciec z kraju?
  - Czy uda jej się pojednać dwa zwaśnione rody?
  - Co stanie na jej drodze?
  Tego moi drodzy przekonacie się sami...
  Jeżeli lubicie opowiadania pełne tajemnic, walkę pomiędzy uczuciami, historię zawierającą nutkę magii to serdecznie zapraszam! Mam nadzieję, że przeczytasz chociaż jeden rozdział i pozostawisz po sobie szczery komentarz... Może Ci się spodoba i będziesz stałym czytelnikiem?
  [ melodie-serc.blogspot.com ]

  Zapraszam również na nową szablonarnie :)
  [ szablownica.blogspot.com ]
  Serdecznie pozdrawiam!
  Amy :)

  OdpowiedzUsuń
 24. Rymtymtym.. zapraszam na świeżutki ROZDZIAŁ SIÓDMY ! :)
  http://druga-szansa-od-zycia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 25. Zapraszam na ROZDZIAŁ ÓSMY :)
  http://druga-szansa-od-zycia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 26. [ Spam ]

  www.koszyk-blogow.blogspot.com

  Zapraszam Do Zapisywania się :)
  Przyjmuję opowiadania autorskie, FF, oraz ocenialnie, katalogi i bety. :)

  OdpowiedzUsuń
 27. Zapraszam na ROZDZIAŁ DZIEWIĄTY :)
  http://druga-szansa-od-zycia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 28. Zapraszam na ROZDZIAŁ DZIESIĄTY :)
  http://druga-szansa-od-zycia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 29. Jeśli chcesz recenzję swojego opowiadania, zapraszamy na Recenzowisko. Krytyka nie tylko negatywna.
  Pozdrawia załoga Recenzowisko
  http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 30. Zapraszam na ROZDZIAŁ JEDENASTY :) ;*
  http://druga-szansa-od-zycia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 31. Link:
  http://zledziewczynysanajlepsze.blogspot.com/2015/04/rozdzia-1.html
  Drew Mercer rządzi ulicami Los Angeles. Jest królową toru. Jednak na drodze dziewczyny staje ekipa Dominica Toretto. Uparcie uważają, że Drew to Freya Van Alen - siostra Letty Ortiz. Mercer zaprzecza. Jednak oni nie odpuszczają. Han Seoul-Oh ma za zadanie sprawić, że Drew się przyzna, że jest Freyą. Jednak coś staje mu na drodze. Na zabój zakochuje się w Drew. Ze wzajemnością.
  Pozostaje kilka pytań: Jak będzie wyglądać teraz relacja Drew i Hana? I co sprawi, że Drew dołączy do ekipy Toretto? I kim jest Freya Van Alen?

  OdpowiedzUsuń
 32. Zapraszam na świeżutki ROZDZIAŁ DWUNASTY :)
  http://druga-szansa-od-zycia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 33. Zapraszam na Farfallen, nowego bloga graficznego. Mam nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie :)
  http://farfallen-graphics.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 34. Jak to jest, kiedy beztroskie życie nastolatki przemienia się w walkę? Jak to jest zostać samemu z mnóstwem klopotów? Jak to jest, kiedy cała rodzina nagle się od ciebie odwraca? I w końcu... jak to jest spotkać Jego? Tak, właśnie Jego. Tego, którego nie musisz opisywać, wystarczy, że powiesz On, a już miękną Ci kolana. Wystarczy, że na niego spojrzysz i już zapominasz jak masz na imię. Wystarczy najmniejszy wietrzyk przynoszący ci jego zapach, a ty jesteś w stanie oddać mu wszystko, co posiadasz. Chcesz wiedzieć jak to jest? Cholernie ciężko, ale przecież nikt nie obiecywał nam, że będzie łatwo.
  Zapraszam na historię Maresol (Barbara Palvin) & Marc`a (Marc Bartra)
  http://lovemelikeyoudo15.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 35. '' - Zdajesz sobie sprawę z tego co robisz? - zapytała. - Zdajesz sobie sprawę jak ona cierpi gdy Ty.. gdy Ty... ''

  Damien wydaje się być zwyczajnym nastolatkiem, jak każdy w jego wieku chodzi do szkoły, imprezuje, spędza czas w towarzystwie swoich znajomych. Ma rodzinę, ale niezbyt mile się o niej wypowiada czy nawet wspomina. Nikt nie spodziewał się iż jedna noc może zmienić całe jego życie.

  Jak daleko posunie się by zostać zauważonym? Co robi jeśli sprawy zawędrują za daleko?

  Czy potrafisz obdarzać dwie osoby tym samym uczuciem jednocześnie? Co zrobisz gdy okaże się, że Twoje życie nie ma sensu?

  NOBODY CAN SAVE ME NOW

  truelifebydamien.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 36. Witaj! :))

  Chciałabym Cię serdecznie zaprosić na romans "Goodbye my lover"! :))

  Oto zarys fabuły:

  Jakich wspomnień może strzec pamiętnik siedemdziesięciolatki znad północnej Kalifornii? Za kim tęskni Charlotte? Czego żałuje? Nad czym ubolewa? Historia rozgrywa się na przełomie lat sześćdziesiątych oraz siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Nastoletnia córka pastora przeżyła samobójstwo chorej matki, wyszydzenia ze strony kolegów, jak też brutalną napaść. Okrutne doświadczenia uczyniły z niej silną, niezależną osobę. Zamieszkiwanie małej miejscowości pod opieką konserwatywnego ojca, samo w sobie nie jest usłane różami. Kiedy do "Tesoro" przybywa cygański tabor, pojawiają się rasistowskie uprzedzenia. Jednak osamotniona Charlotte odnajduje oparcie w dziesięć lat starszym Rouxie, a z czasem ich przyjaźń zradza silną miłość. Niebawem wybucha skandal, zaś ludzka nienawiść wymyka się spod kontroli...

  Adres: http://you-have-been-the-one.blogspot.com/

  Zawsze znajduję czas dla czytelników i pięknie się odwdzięczam! :*

  Pozdrawiam serdecznie! <3

  OdpowiedzUsuń
 37. Zapraszam na ROZDZIAŁ CZTERNASTY :*
  http://druga-szansa-od-zycia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 38. "Ocalić od zapomnienia" jest pamiętnikiem pisanym przez dziewiętnastoletnią Klarę, która nie radząc sobie z wyjazdem przyjaciółki oraz mieszkaniem pod jednym dachem z matką, przeżywającą drugą młodość, ucieka w wirtualny świat.
  Jej życie jest monotonne i doszczętnie wyprane z jakichkolwiek emocji, aż do dnia, w którym dostaje tajemniczy list...
  W kopercie, oprócz zniszczonego pergaminu znajduje wyblakłą fotografię oraz niewielki, pokryty rdzą klucz.
  Klara staje przed trudnym wyborem, czy pogodzić się z losem, czy stawić mu czoła i rzucić się w wir największej przygody swojego życia.

  http://nauczysz-sie-mnie.blogspot.com/

  zapraszam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 39. Jeśli daje jesteś zainteresowany/-a, zapraszam na nowy rozdział:
  Two Sides of Destiny

  OdpowiedzUsuń
 40. Cassie młoda wizażystka mieszkająca samotnie w Londynie. Codziennie spotyka mnóstwo różnych ludzi, jednak tylko jedna będzie w stanie namieszać w jej poukładanym życiu. Dwie zupełnie różne osobowości pragnące siebie nawzajem. Jednak nie może być tak łatwo jak by się chciało...
  http://good-to-hear-you-voice.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 41. Zapraszam na ROZDZIAŁ SZESNASTY :**
  http://druga-szansa-od-zycia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 42. Na moim nowym blogu pojawił się pierwszy wpis!
  Jeśli jesteś zainteresowana - ZAPRASZAM!

  http://ostatnia-jazda.blogspot.com

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 43. Przepraszam za spam!
  http://bez-kobiety-swiat-bylby-nudny.blogspot.com/ chcialam cie zaprosic na moje nowe ff o Sherlocku;)

  OdpowiedzUsuń
 44. Nic nie wróżyło katastrofy światowego formatu, a mimo to działania pewnej grupy zrujnowały dotychczasową harmonię. Ci, którzy przeżyli muszą nauczyć się funkcjonować w obcych warunkach, zdani tylko na siebie.Rodzą się przyjaźnie, miłości, uczucia... Jednak czy okażą się na wystarczająco silne, by przetrwać w świecie bez zasad? Zapraszam na powieść z działów: postapokaliptyka, romans, dramat, kryminał, sensacja, akcja. Będzie wiele różnych wątków, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie;) Wejdź w ten świat i zobacz jak wiele może wytrzymać ludzka psychika. Zapraszam! sila-jest-we-mnie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 45. Cześć :)
  "Ocalić od zapomnienia" jest pamiętnikiem pisanym przez dziewiętnastoletnią Klarę, która nie radząc sobie z wyjazdem przyjaciółki oraz mieszkaniem pod jednym dachem z matką, przeżywającą drugą młodość, ucieka w wirtualny świat.
  Jej życie jest monotonne i doszczętnie wyprane z jakichkolwiek emocji, aż do dnia, w którym dostaje tajemniczy list...
  W kopercie, oprócz zniszczonego pergaminu znajduje wyblakłą fotografię oraz niewielki, pokryty rdzą klucz.
  Klara staje przed trudnym wyborem, czy pogodzić się z losem, czy stawić mu czoła i rzucić się w wir największej przygody swojego życia.
  http://nauczysz-sie-mnie.blogspot.com/

  zapraszam serdecznie, mewa

  OdpowiedzUsuń
 46. Zapraszam na ROZDZIAŁ OSIEMNASTY :*
  http://druga-szansa-od-zycia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 47. Isabelle Bailey to opowiadanie o nastolatce chorej na serce i tarczycę. Leczona od kilku lat, traci szanse na zdrowe życie. W wieku osiemnastu lat wykryto u niej raka tarczycy z przerzutem na inne narządy. Tabletki, antybiotyki... ciągłe wizyty u lekarza. Jej jedynym marzeniem jest spotkanie ukochanego zespołu One Direction, oraz pojawienie się na planie ulubionego filmu. Brak postępu w diagnozie doprowadza młodą Bellę do załamania psychicznego. Z wszystkiego wyciąga ją pewien nastolatek, który pokochał ją mimo wszystkich wad. Zmienia całe życie dziewczyny... poprzez jedną sytuację. Powieść o dziewczynie, która mimo trudnej sytuacji życiowej potrafi bezinteresownie nieść pomoc potrzebującym ludziom.
  http://isabellebailey.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 48. To był długi dzień bez ciebie, przyjacielu
  I opowiem ci wszystko, kiedy znowu się zobaczymy.
  Przeszliśmy długą drogę od miejsca, gdzie zaczęliśmy.
  Och, opowiem ci wszystko, kiedy znowu się zobaczymy
  Jest Niebo i jest Piekło.
  Jest Anioł i jest Diabeł. Komu ulegniesz?
  Louis nie miał wiele czasu. Nie planował miłości. Musiał wrócić do nieba, lecz na jego drodze pojawiły się komplikacje, z którymi nawet on nie mógł poradzić sobie tak łatwo.
  http://see-you-again-365days-fanfiction.blogspot.com/

  Miłość kom­po­nowa­na przez dwoj­ga ludzi. Drżenie kącików ust i dłonie spla­tające gdzieś nad for­te­pianem uczuć. Tak, to miłość na­pisała naj­piękniej­szą me­lodię świata. Bi­cie dwoj­ga serc. Żaden Bee­tho­ven, żaden Vi­val­di. To my.
  Widzący - kocha ją przez jej wygląd.
  Niewi­domy - kocha ją przez jej złote serce. Oczy widzą to co na zewnątrz. Oce­niają obu­dowę. Za to ser­ce. Ser­ce widzi to cze­go nie dos­trze­ga wzrok, to co jest uk­ry­te głębo­ko w nas.
  Dla­tego niewi­domi widzą najlepiej
  Mu­zyka po­win­na za­palać płomień w ser­cu mężczyz­ny i na­pełniać łza­mi oczy kobiety.
  http://uliczkami-barcelony.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 49. http://przez-reszte-mojego-zycia.blogspot.com
  Cześć! Jeśli masz czas i chęć to zapraszam na moje opowiadanie o agencie FBI O'Conner i jego partnerce po fachu- Jillian Broseca.
  Niedługo ruszam ^^

  OdpowiedzUsuń
 50. Miłość. Zaufanie. Złość. Radość. Nieporozumienie. Nienawiść. Śmierć.
  Między tym wszystkim cienka granica, której łatwo nie zauważyć.
  A w tym wszystkim dwoje młodych ludzi.
  Ona i On.
  Stąpają po cienkim lodzie, balansują na krawędzi.
  Zobacz co się stanie, kiedy lód pod ich stopami zacznie pękać, nadzieja na lepsze jutro kruszyć się, a uczucia zaczną niebezpiecznie obracać się przeciwko nim.

  http://niebezpieczne-uczucia.blogspot.com

  Zapraszam! :)

  OdpowiedzUsuń
 51. Zapraszam do siebie. Będzie mi bardzo miło, jeśli znajdziesz chwilkę.
  http://wzburzone-fale.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 52. Niewinna dziewczynka i zgorzkniały mężczyzna — czy taki związek ma jakąkolwiek szansę? Delikatna, krucha i nieznająca świata istotka kontra gruboskórny, dumny i arogancki facet po przejściach. Wielka willa przeciw zaniedbanej kawalerce. Pieniądze w zestawieniu z pustymi kieszeniami. Jej niewinność na równi z jego grzechami. To przecież nie mogło się udać.

  Serdecznie zapraszam na moje nowe opowiadanie!
  http://niewinne-grzechy.blogspot.com
  Pozdrawiam, CM Pattzy.

  OdpowiedzUsuń
 53. "Wpadł do namiotu, a za nim zawirowała czarna szata. Obłęd w jego oczach stawał się coraz bardziej szaleńczy i groźny. Zbudzono w nim bestię, która drzemała od lat; która, zdawało się, została już poskromiona.
  — Avada Kedavra! — ryknął rozwścieczonym tonem, w którym przejawiała się niezidentyfikowana rozpacz. Wycelował różdżkę prosto w jej serce, żegnając swoją kochankę magicznym pocałunkiem."
  Historia... No właśnie, kogo? Młodej czarownicy, która nie wie o sobie właściwie nic. Przerzucana z rodziny do rodziny, ze szkoły do szkoły, wciąż poszukuje odpowiedzi na pytanie "kim jest?". Gdy pojawia się w Hogwarcie i bierze udział w Turnieju Trójmagicznym, natrafia na trop. Im więcej odpowiedzi, tym więcej pytań. Mroczne i zawiłe zagadki panny Naav Alhevote. Zapraszam!

  OdpowiedzUsuń