Bohaterowie cz. II
Barcelona O'conner
Świeżo upieczona mężatka, żona Briana. Wyrwała się spod władzy despotycznego ojca i teraz spełnia sie jako przykładna żona i pani domu. Bez pamięci zakochana w swoim mężu. W wolnej chwili zajmuje się firmą ojca, który odbywa karę pozbawienia wolności.


Brian O'conner
Prywatnie mąż Lory, służbowo agent FBI. Uwielbia wszelkie akcje i niebezpieczne sytuacje, a także wyścigi i szybkie samochody. Po ślubie postanowił jednak spuścić nieco z tonu i skupić się na swoim życiu prywatnym.

Jessica Wolf
Najlepsza przyjaciółka Lory. Zawsze jest wobec niej lojalna i oddana. Wiele jej pomogła. Tkwi w niezbyt udanym związku z Jakiem, który notorycznie ją zdradza. Dziewczyna jednak jest w nim zbyt mocno zakochana i udaje, że nic nie widzi. Jess jest pewna siebie i lubi dobrze się zabawić. 

Jake Kendall
Brat Briana i chłopak Jessici. Jest typowym lowelasem i lekkoduchem. Uważa życie za drobrą zabawę, ale czasami, w krytycznych momentach, potrafi wykazać się rozumem. Twierdzi, że nie nadaje się do stałego związku, dlatego zdradza swoją dziewczynę. Mimo to, gdzieś w głębi kocha Jessicę, jednak kompletnie nie zdaje sobie z tego sprawy.

Dominic Toretto
Narzeczony Lettici, z którą spodziewa się dziecka. Jest szczery i oddany. Rodzina jest dla niego najważniejszą wartością w życiu. Tego samego uczył swoją siostrę Mię. Kłopoty go kochają, dlatego ma za sobą kryminalną przeszłość. Teraz, gdy będzie miał potomstwo, chce zacząć życie jako porządny obywatel.

Letty Ortiz
Narzeczona Dominica Toretto i jego wielolatnia dziewczyna. Mają razem dziecko. Jest twardą, charakterną kobietą. Rola matki i pani domu jest dla nią kompletną nowością, jednak sumiennie uczy się swoich obowiązków, chcąc stworzyć z Dominicem szczęśliwą rodzinę. Mimo wszystko tęskni za akcjami i życiem pełnym adrenaliny.

Roman Pearce
Przyjaciel Briana od czasów dzieciństwa. Przeżyli razem wiele. Jest żartownisiem. Żadko kiedy bierze życie na poważnie, jednak swoim zakręconym podejściem do wszystkiego przyciąga do siebie ludzi i zyskuje przyjaciół. Po przeprowadzce do Miami zakumplował się z Tejem. Gdy tych dwóch wyjdzie zabalować na miasto, to nie ma zmiłuj.

Tej Paker
Prowadzi warsztat samochodowy w Miami. W wolnym czasie organizuje wyścigi samochodowe, czy też motorówek. Jest dość poważnym gościem, ale tylko wtedy gdy w pobliżu nie ma Romana. Uważa Romana za swojego najlepszego kumpla, ponieważ "czarni powinni trzmać się razem".

Mia Toretto
Młodsza siostra Dominica, która jest jego oczkiem w głowie. Jest rozważna i romantyczna. Nie ma szczęścia w miłości. Kiedyś spotykała się z Brianem, jednak zerwali ze sobą gdyż byli bardziej jak rodzeństwo niż para. Mimo rozstania pozostała z O'connerem na stopie przyjacielskiej. Ma nadzieję, że spotka miłość swojego życia.

Neal Caffrey
Jeden z najzdolniejszych fałszerzy na świecie, dlatego nie można mu ufać. Gdy zostaje schwytany, aby uniknąć więzienia, rozpoczyna wspólpracę z FBI. Jako, że zna wszelkie złodziejskie i krętackie sztucki, pomaga w łapaniu przestępców.8 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Skoro Jake to brat Briana to czemu ma inne nazwisko?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brian wyjaśniał to Lorze w czternastym rozdziale. ;) Po prostu mają różnych ojców. Brian nosi nazwisko panieńskie swojej matki (ojca nie zna), zaś Jake ma nazwisko po swoim ojcu. :)

   Usuń
  2. A okej, bo ja jeszcze do 14 rozdziału nie doszłam :D

   Usuń
 3. A jak się nazywa aktor grający Jake'a?

  OdpowiedzUsuń